Sportostworki

Ocena:
Autor: Anna Sobich-Kamińska
Data wydania: 2016
EAN: 5901761114829
Format: 260x260x70
Oprawa: karton
Ilustrator: Marta Żurawska-Zaręba
Wiek czytelnika: 4-5 lat

Produkt w chwili obecnej
jest niedostępny w sprzedaży.

Czy wiesz, że sport to zdrowie?

Na pewno wiedzą o tym Sportostworki, które żyją w bajkowym Sportogrodzie! Sportostworki to wesołe i przyjazne istoty, które bardzo lubią ćwiczyć i brać udział w najróżniejszych zawodach. Biegi, podnoszenie ciężarów, skakanie na skakance, skok w dal, jazda na łyżwach, pływanie, piłka nożna czy koszykówka - każdy Sportostworek ma swoją ulubioną dyscyplinę! I każdy jest inny! Sport jest dla każdego - również dla Ciebie! Weź udział w zawodach w Sportogrodzie! I pamiętaj, że najważniejsza jest dobra zabawa i uczciwa gra!

Zabawnie, kolorowo zilustrowana gra dla przedszkolaków i nie tylko. Idealna na wspólne rodzinne popołudnie. Gwarancja dobrej zabawy i dużej dawki śmiechu!
A kiedy znudzi się gra planszowa, wystarczy potasować karty i zagrać w "Sportowe kalambury"! Idealny zestaw dla każdego: dwie gry w jednym pudełku!

 

RECENZJE:

 

"Zasady gry są na tyle proste, że nawet młodsze dzieci mogą w nią grać same, bez udziału rodziców. Wykonanie jest solidne i naprawdę cieszące oko, bo Sportostworki to bardzo zabawne postaci. Jeśli lubicie się odrobinę poruszać, a przede wszystkim pośmiać to ta planszówka koniecznie musi zagościć w waszej kolekcji." - mpfanaberie.pl


 


Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach:

Zielona Sowa wykorzystuje pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.
W dowolnym momencie możesz wyłączyć obsługę plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej »

X
×

Zapisz się
do newslettera

Dodatkowo otrzymasz 30% rabatu
na Twoje najbliższe zakupy