Dodaj wątek na forum

Mój przyjaciel!!! - 2

Cześć jak mówiłem dziś znowu dodaję wpis. Opowiem troszkę o zwierzętach jakie ma moja rodzina. Niestety nie mam ich zdjęć :(. Więc tak. Mój wujek ma 2 koty. Titkę i Mruczkę. Mruczka to babcia Titki. Jej mama gdzieś zaginęła. Są brązowo-czarne i bardzo psotne. Wujek ma też białe gołębie, które boją się nawet własnego cienia. O gołębiach tyle bo nie ma w nich nic ekscytującego. Mam właśnie psa huskiego o którym pisałem w poprzednim temacie "Mój przyjaciel!!!". Miałem też 2 inne psy. Szarika i Pchełkę. Szarik był owczarkiem takim szarym, a Pchełka żółtawym kundelkiem. Szarik był chłopcem a Pchełka dziewczynką. Pchełka miała dzieci. Jedno było czarne a drugie żółte. Niestety sprzedaliśmy je. A smutna wiadomość to że Szarik i Pchełka umarli pare lat temu temu. Pierwsze Szarik a 2 lata później Pchełcia. To tyle na dziś czekajcie na kolejny wpis. Do zobaczenia. A to jeszcze jedno zdjęcie Azy ale jak była mała:

Dodano: 2017-02-23 14:23:07 przez kacperi

Komentarze (32):

• domi_nika

domi_nika napisał(a):

Fenk ju soł macz, dir superkot (kacperi, pasi?)

Dodano: 2017-03-05 13:50:41

• pudelelek55

pudelelek55 napisał(a):

Przekleństwa piszesz poprawnie tak...

H**em?

Pisze się przez "ch" jak potrzebujesz to wiedzieć , panie Kacperze.

Jedno co chcę ci powiedzieć...

GEEETT DUNKEEED ON x'3

*wiem iż nie masz pojęcia co to znaczy i teraz wpisujesz w wujku Google to hasło , by się dowiedzieć c: *

Dodano: 2017-03-05 19:25:30

Dokonano zmiany: 2017-03-05 19:27:35 przez pudelelek55

• kacperi

kacperi napisał(a):

O Boże panie od polskiefo po prostu pępki swiata a mnie nie obchodzi jak pisze bo to głupie nędzne idiotyczne forum. Brawo jak tak dalej to coraz mniej bedzie wogóle mieć tu konto. A wogóle jak was nie obchodzą moje posty to nie czytajcie i nie patrzcie na moje posty.               O i mma naprawde 12 lat skończyłem 12 stycznia a wy nie jestescie inteligentniejsze ode mnie. Ja moge was zglosic za obrazanie mnie. Wiec wypad i nie pisać tak " Oooo tam nie ma kropki i przecinka! Oooo " O jakieś gówna sie czepiacie. A jak nie wierzycie ze mam 12 lat to trudno macie niski poziom inteligencji.

Dodano: 2017-03-06 14:54:41

Dokonano zmiany: 2017-03-06 14:58:35 przez kacperi

• kacperi

kacperi napisał(a):

Pudelek mnie nie obchodzi co znaczy jakies durne slowo geet cos tam. A zwracasz uwage na pisownie a sama zle piszesz.

Dodano: 2017-03-06 14:56:41

• superkot115

superkot115 napisał(a):

O co ci chodzi?

Pudel pisze dobrze.

I powiedz mi, w jakim sensie cię obraziłyśmy? Bo jakoś nie wiem.

Dodano: 2017-03-06 14:59:05

• Poony

Poony napisał(a):

Obraziłyśmy jego ego xD Ojejku... xD No bo wiecie, on jest taki super z ortografii i jest jednym z najlepszych w szkole, ale go nie obchodzi to, jak pisze xD I ja w ogóle nie wiem, jak on może się tak poniżać i wchodzić na to forum?! x3 *wiadomość dla wszystkich, którz nie są kacperim, bo on nie chce, żebyśmy zwracały na niego uwagę xD*

Dodano: 2017-03-06 16:45:12

• kacperi

kacperi napisał(a):

PPo pierwsze pony to przepraszam ze tak powiem dziwaczka. Po drugie zwyzywalyscie mnie ze jestem glupi nic nie wiem i jestem dzidzią itd. Ja żegnam nie będę już odpisywał. Bye.

Dodano: 2017-03-06 18:38:28

• pudelelek55

pudelelek55 napisał(a):

Ok czekam aż odpisze x'3

~~~

Najważniejsze,  dzieci w twoim wieku powinny znać określenie "sarkazm". 

Napisałam z błędem dla beki,  a ty gadasz głupoty x'3

2.Słowo zwyzywalyscie nie istnieje -_-

3.A dla twojej edukacji Geet coś tam to znaczy Wal się c:

Muszę to napisać po Polsku, żebyś dokładnie zrozumiał o co cię proszę c:

I za nazwanie tego durnym Cię zabije x'3

4.Ciekawe do kogo ty to zgłosisz,  bo nikogo dorosłego to forum nie interesuje :3

Dodano: 2017-03-06 19:19:05

• Poony

Poony napisał(a):

Wiadomo, że dziwaczka xD Kto tego nie wie? xD Nie zabłysnął, chłopaczyna, nie zabłysnął... Ale dla niego każdy członek KH to dziwak, więc... I tak mnie to nie obchodzi xD 

Dodano: 2017-03-06 19:19:59

• Ice Cat

Ice Cat napisał(a):

Na tym forum i tak już nikt nie zakłada kont, jest stała grupa ludzi od dobrych paru lat.
    Hah, Poniacz ma rację. Z resztą, nie tylko ci z KH są "dziwakami". Całe forum takie jest x'3

Popieram Pudla, Poniacza, Sup'kota, Domę i całą resztę, dziękuję za wsparcie. Bez was to dziecko nadal by mnie "obrażało" xd

Dodano: 2017-03-07 16:52:22

• pudelelek55

pudelelek55 napisał(a):

Biedaczek napisał posta że odchodzi x3

Dodano: 2017-03-07 18:56:53

• cleo20082

cleo20082 napisał(a):

Przybywam!

Ech drogi "geniuszu", możesz se pisać "aj low ju, fenk ju wery macz, to foróm jest beznadziejne..".Nikogo to nie ochodzi.Pudel napisała dobrze.Pony nie jest dziwaczką, ty jesteś dziwny.I na forum nie można zgłaszać -_-

Dodano: 2017-03-08 20:20:46